Nagrzewnica elektryczna XARAM Energy Dania LB9 9 kW


Nagrzewnica elektryczna XARAM Energy/Dania LB9 9 kW

XARAM Energy jest to marka urządzeń mająca za zadanie dostarczyć urządzenia o najlepszym stosunku jakości do ceny. Nagrzewnice można zastosować jako główne źródło ciepła lub jako dodatkowego źródła ciepła w celu szybszego dogrzania ogrzewanego pomieszczenia. Nagrzewnica elektryczna XARAM Energy/ DANIA LB z podłączeniem trójfazowym. W zestawie kabel z wtyczką. Wygodna i funkcjonalna konstrukcja za stali nierdzewnej. Uchwyt do przenoszenia może być zdemontowany i zastąpiony uchwytem do zawieszenia na ścianie (wyposażenie dodatkowe dostępne za dodatkową opłatą). Nagrzewnica może być używana w pomieszczeniach suchych, wilgotnych, w budynkach gospodarczych, magazynach, warsztatach oraz innych, gdzie wymagana jest norma zabezpieczeń IP54. Podwyższona odporność na niszczące działanie pyłu, krople wody padające pod dowolnym kątem oraz agresywne gazy powodujące przyspieszoną korozję. Elementy grzejne oraz uchwyty są dodatkowo izolowane. Nagrzewnica wyposażona jest w wewnętrzny termostat oraz automatyczne zabezpieczenia przeciwko przegrzaniu. Przygotowana jest do podłączenia zewnętrznego termostatu. Łatwy w obsłudze panel sterujący. Nastawny termostat pracujący w zakresie temperatur od 0-40st.C

Nagrzewnica może pracować również w trybie wentylatora. Nastawny, płynnie regulowany termostat i wydajny wentylator zapewniają komfort użytkowania i dobrą dystrybucję ciepła.

MARAX Import-Export jest przedstawicielem firmy Inelco Polska SP. Z O.O. – producenta nagrzewnic elektrycznych produkowanych pod markami Dania, Heater i XARAM Energy. Poza produktami finalnymi MARAX prowadzi sprzedaż części zamiennych do wszystkich nagrzewnic produkowanych wcześniej pod markami Dania, Heater, Master.

Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych i firmy instalatorskie. Oferujemy wysokie rabaty i wsparcie techniczne.

 

Nagrzewnica Inelco LB9 z zabezpieczeniem IP54Nagrzewnica LB9 z zabezpieczeniem IP54Nagrzewnica kanałowa Inelco VK15

Nagrzewnica kanałowa VK15

Moc:9 kW15 kW
Wydajność (kcal/h):1548/4643/77396450 – 12900
Przełącznik 1:WentylatorWyłączona
Przełącznik 2:1,8 kWWentylator
Przełącznik 3:5,4 kW7,5 kW
Przełącznik 4:9 kW15 kW
Przepływ powietrza:700/1000 m³/h1300 m³/h
Zasilanie (V/Hz):400V 3N400V 3N
Natężenie prądu (A):16 A21,6
Regulacja termostatem:Standardstandard
Waga (kg) :1623,5 kg
Wymiary (mm):670 x 450 60076 x 41 x 39
Klasa zabezpieczeń:IP 54IP 44
Gwarancja:3 lata3 lata
Cena katalogowa
(netto) :1 625,20 zł3 169,92 zł
(brutto) :1 999,00 zł3 899,00 zł

 

ZASTOSOWANIE:

Prace budowlane, ogrzewanie obiektów przemysłowych i rolnych: hal, magazynów, szklarni, warsztatów itp. Idealne do precyzyjnego utrzymywania stałej temperatury w pomieszczeniach, w których wymagane jest wysokiej jakości powietrze. Wytrzymała – zaprojektowana do ciągłej pracy przez kilka miesięcy w sezonie zimowym. Wysoki poziom zabezpieczeń (IP44) pozwala na bezpieczne stosowanie nawet w obiektach o dużej wilgotności powietrza.

Konstrukcja i zasilanie: Nagrzewnice produkowane są według europejskich standardów. Obudowy wykonane są z blach ze stali nierdzewnej, co bardzo dobrze zabezpiecza je przed korozją. Szczelne grzałki rurkowe nie przepalają się. Nagrzewnice wyposażone są w stojaki i rączki umożliwiające swobodny transport również podczas pracy urządzenia.