Nagrzewnica elektryczna XARAM Energy Heater VK 15 kW


XARAM Energy jest to marka urządzeń mająca za zadanie dostarczyć urządzenia o najlepszym stosunku jakości do ceny. Nagrzewnice można zastosować jako główne źródło ciepła lub jako dodatkowego źródła ciepła w celu szybszego dogrzania ogrzewanego pomieszczenia. Nagrzewnice elektryczne XARAM Energy / HEATER VK 15 kW przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń o różnorodnym przeznaczeniu. Najczęściej są wykorzystywane do ogrzewania hal produkcyjnych, warsztatów, pomieszczeń magazynowych, pomieszczeń socjalnych, mieszkań, pomieszczeń sklepowych i innych. Konstrukcja i wyposażenie umożliwiają zastosowanie ich zarówno jako głównych źródeł ciepła, jak i źródeł dodatkowych używanych w celu dogrzewania. Bardzo dobrze spisują się jako przenośne źródła ciepła służące do ogrzewania pomieszczeń znajdujących się w trakcie prac budowlanych oraz prac wykończeniowych. Zwarta budowa, duża wydajność cieplna, cicha praca, brak emisji spalin oraz brak zużycia tlenu są cechami decydującymi o ich przydatności do ogrzewania pomieszczeń, w których przebywają ludzie i zwierzęta.

Nagrzewnice elektryczne w trakcie pracy, w przeciwieństwie do nagrzewnic spalinowych bez odprowadzenia spalin, nie emitują pary wodnej. Fakt ten powoduje przydatność tych urządzeń do ogrzewania pomieszczeń w celu ich osuszania. Nagrzewnice elektryczne Heater wyposażone są w termostat umożliwiający płynną regulację maksymalnej temperatury w pomieszczeniu, posiadają również zabezpieczenie przed przegrzaniem, funkcję reset oraz praktyczne uchwyty ułatwiające ich przenoszenie. Proste w obsłudze i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a zarazem ekonomiczne w eksploatacji doskonale sprawdzają się w długotrwałym użytkowaniu.

O firmie:

MARAX Import-Export jest przedstawicielem firmy Inelco Polska SP. Z O.O. – producenta nagrzewnic elektrycznych produkowanych pod markami Dania, Heater i XARAM Energy. Poza produktami finalnymi MARAX prowadzi sprzedaż części zamiennych do wszystkich nagrzewnic produkowanych wcześniej pod markami Dania, Heater, Master.

Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych i firmy instalatorskie. Oferujemy wysokie rabaty i wsparcie techniczne.

 

Nagrzewnica LB9 z zabezpieczeniem IP54

Nagrzewnica kanałowa VK15

Moc :9 kW15 kW
Wydajność (kcal/h) :1548/4643/77396450 – 12900
Przełącznik 1 :WentylatorWyłączona
Przełącznik 2 :1,8 kWWentylator
Przełącznik 3 :5,4 kW7,5 kW
Przełącznik 4 :9 kW15 kW
Przepływ powietrza :700/1000 m³/h1300 m³/h
Zasilanie (V/Hz) :400V 3N400V 3N
Natężenie prądu (A) :16 A21,6
Regulacja termostatem :Standardstandard
Waga (kg) :1623,5 kg
Wymiary (mm) :670 x 450 60076 x 41 x 39
Klasa zabezpieczeń :IP 54IP 44
Gwarancja :3 lata3 lata
Cena katalogowa
(netto) :1 625,20 zł3 169,92 zł
(brutto) :1 999,00 zł3 899,00 zł

 

ZASTOSOWANIE:

Prace budowlane, ogrzewanie obiektów przemysłowych i rolnych: hal, magazynów, szklarni, warsztatów itp. Idealne do precyzyjnego utrzymywania stałej temperatury w pomieszczeniach, w których wymagane jest wysokiej jakości powietrze. Wytrzymała – zaprojektowana do ciągłej pracy przez kilka miesięcy w sezonie zimowym. Wysoki poziom zabezpieczeń (IP44) pozwala na bezpieczne stosowanie nawet w obiektach o dużej wilgotności powietrza.

Konstrukcja i zasilanie: Nagrzewnice produkowane są według europejskich standardów. Obudowy wykonane są z blach ze stali nierdzewnej, co bardzo dobrze zabezpiecza je przed korozją. Szczelne grzałki rurkowe nie przepalają się. Nagrzewnice wyposażone są w stojaki i rączki umożliwiające swobodny transport również podczas pracy urządzenia.