Elektroniczne deski WC z funkcją bidetu Xime


Logo Xime

Elektroniczna deska sedesowa z funkcją bidetu Xime PB-X5500

Elektroniczna deska WC z funkcją bidetu Xime PB X-5500

Elektroniczna deska sedesowa z funkcją bidetu Xime to deska myjąca. Montuje się ją bezpośrednio na misie sedesowej. Deski adresowane są do osób zwracających szczególną uwagę na higienę osobistą oraz duży komfort użytkowania. Inteligentne deski toaletowe Xime pasują do większości misek sedesowych dostępnych w Polsce, dzięki czemu nie trzeba wydawać pieniędzy na zakup nowej misy sedesowej. Po zastosowaniu biobidetu, standardowy sedes stanie się nowoczesnym, dwu funkcyjnym urządzeniem do higieny osobistej, łączącym klasyczny sedes z funkcjonalnością bidetu. Deski bidetowe są powszechnie stosowane m.in. w Japonii, USA, Kanadzie, Korei oraz w wielu krajach Europy Zachodniej, gdzie znamy je pod nazwami washlet czy Toilet SPA. W chwili uruchomienia elektronicznej deski WC, zza panelu głównego wysuwa się dysza myjąca miejsca intymne czystą i ciepłą wodą. Woda może mieć jedną z 4 temperatur (temp. Pomieszczenia, 35°C, 40°C lub 45°C). Po umyciu dysza zostaje automatycznie schowana. Opcjonalnie możemy skorzystać z funkcji suszenia ciepłym powietrzem, dzięki czemu możemy zrezygnować z używania papieru toaletowego. Po schowaniu się dyszy uruchamiany jest program czyszczący dysze (spłukiwanie dyszy gorącą wodą pod dużym ciśnieniem), co gwarantuje zachowanie higieny dla każdego użytkownika.

Elektroniczna deska bidetowa XIME posiada wiele innych funkcji wpływających na komfort użytkowania. Podgrzewane siedzisko zapobiega dyskomfortowi podczas korzystania w chłodniejsze dni. Ponadto elektroniczne bidety posiadają mechanizm wolnego opadania. Umożliwia on płynne i ciche opadanie klapy co chroni ją przed uszkodzeniem. Z urządzenia mogą korzystać kobiety, mężczyźni, dzieci oraz osoby o ograniczonej sprawności ruchowej. Deski polecane są też osobom z chorobami odbytu (hemoroidy, żylaki). Urządzenia od kilku lat posiadają bardzo dobrą renomę w Azji, Ameryce Południowej i Północnej. Deski Xime posiadają 24 miesiące gwarancji.

Czy wiesz że…?

Elektroniczne bidety Xime to najlepiej sprzedające się elektroniczne deski bidetowe w Azji oraz USA. Deski bidetowe Xime – to idealne połączenie wysokiej jakości z atrakcyjną ceną.